سمینار مقابله با نقض مالکیت فکری در فضای کسب‌وکار

کمیسیون مالکیت فکری اتاق بازرگانی بین المللی (ICC)، با هدف مبارزه با جعل و تقلب؛ مسئولیت اجرای پروژه‌ای با عنوان «باسکاپ؛اقدامات تجاری برای توقف جعل و سرقت ادبی» (BASCAP) Business Action for Stop Counterfeiting and Piracy) را برعهده‌ دارد. شعار این پروژه  «کالای تقلبی هزینه‌بردار است، من کالای اصل می‌خرم» است. 

کمیته‌ی ایرانی اتاقِ بازرگانی با حمایت اتاق بازرگانی بین‌المللی قصد دارد با مشارکت شرکت همکاران سیستم و سازمان‌هایی مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسنادواملاک کشور و دانشگاه تهران سمیناری را با همین عنوان و با هدف معرفی این پروژه در ایران برگزار کند. انتظار می‌رود برگزاری این همایش بتواند توجه عمومی را به یکی از بزرگ‌ترین مشکلات نظام مالکیت فکری کشورمان یعنی «جعل و سرقت ادبی» جلب کرده و زمینه‌ی‌ تعامل بیش‌تر ذی‌نفعان این حوزه را برای مقابله هدف‌مند و منسجم با نقض حقوق مالکیت‌های فکری را فراهم سازد.

اطلاعات بیش تر و ثبت‌نام:

ثبت‌نام آنلاین: http://icc-iran.org
ایمیل: icciran@icc-iran.com
تلفن: ۸۸۳۰۶۱۲۷ (۰۲۱)
فکس: ۸۸۳۰۸۳۳۰ (۰۲۱)


محورهای برگزاری سمینار

  • ارزش‌آفرینی به‌وسیله‌ی دارایی‌های فکری 

  • مدیریت بهینه‌ی دارایی‌های فکری

  •  گزارشی از دستاوردهای حاصل از اجرای باسکاپ در کشورهای مختلف با سخنرانی استفن فالیا از ICC پاریس 

  • پنل‌های تخصصی با موضوع «محورهای کاربردی پروژه‌ی باسکاپ در ایران» و «نرم‌افزارهای تقلبی و نقد نظام حقوقی مالکیت فکری در ایران»


زمان‌  و محل برگزاری

زمان : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵

محل برگزاری: خیابان طالقانی، شماره ۱۷۵، طبقه دهم؛ اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران