همکاران سیستم در شبکه‌های اجتماعی

 

امروزه شبکه‌های اجتماعی برای بسیاری از ما، منبع مهمی برای آگاه شدن از اخبار و اطلاعات و روندهای روز و تعامل با یکدیگر است. در این میان، شبکه‌های اجتماعی تخصصی و حرفه‌ای نیز جایگاه خود را میان مخاطبان پیدا کرده و فضایی سالم و پویا را برای تبادل اطلاعات و ایجاد آگاهی در زمینه‌های مختلف تخصصی ایجاد کره‌اند.
همکاران سیستم برای ارتباط ببیشتر، اطلاع‌رسانی  و تعامل گسترده‌تر با مخاطبان خود، حضور رسمی خود را در شبکه‌های اجتماعی تخصصی آغاز کرده است.

صفحات رسمی ما در شبکه‌های اجتماعی به شرح زیر هستند. با کلیک بر هریک از لوگوها می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی همکاران سیستم بپیوندید.

رویکرد همکاران سیستم در این شبکه انتشار مقاله‌های تخصصی، اخبار و اطلاعات محصولات همکاران سیستم و اطلاع‌رسانی رویدادهای مهم شرکت خواهد بود.        

همکاران سیستم در لینکدین

خبرهای به روز و اطلاع‌رسانی در لحظه رویدادهای همکاران سیستم را می‌توانید از طریق لینک زیر در توئیتر دنبال کنید.

همکاران سیستم در توئیتر

تصاویری از مهم‌ترین خبرها و رویدادها و محیط کاری همکاران سیستم را در اینستاگرام دنبال کنید.

همکاران سیستم در اینستاگرام

فیلم‌ها و ویدئوهای همکاران سیستم در زمینه‌های مختلف مانند معرفی محصولات، رویدادها و ... در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

همکاران سیستم در آپارات

از اينكه ما را در شبکه‌های اجتماعی همراهی می‌کنید، ممنونیم. لطفاً توجه داشته باشید که این صفحات، تنها صفحات رسمی همکاران سیستم در شبکه‌های اجتماعی هستند و   همکاران سیستم در هیچ شبکه اجتماعی دیگری حضور ندارد.