امور سهام همکاران سیستم


پیام هیئت‌مدیره به مجمع
خرداد 1401

سهام‌داران محترم

سال 1400، علیرغم شرایط اقتصادی و پاندمی کرونا، یک سال موفق دیگر برای همکاران سیستم بود. این موفقیت نه تنها حاصل شناخت دقیق و به‌هنگام نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای مناسب برای پاسخگویی به نیاز آنان بوده، بلکه حاصل تحلیل و شناخت دقیق شرایط محیطی و روندهای پیش‌رو از مناظر مختلف بوده است که حاکی از وجود ظرفیت تفکر استراتژیک در کنار ظرفیت و زیرساخت‌های عملیاتی و فرهنگ سازمانی قوی در همکاران سیستم می‌باشد.
تحقق 103 درصدی سود خالص تلفیقی گروه که 49 درصد رشد نسبت به سال 1399 داشته، رشد 73 درصدی درآمدهای عملیاتی تلفیقی، در کنار 20 درصد افزایش تعداد کل مشتریان، بیانگر عملکرد موفق همکاران سیستم در این سال است. این موفقیت با اتکا به اعتماد سهامداران و مشتریان، منابع انسانی متمایز و شایسته، زیرساخت‌های توسعه‌یافته‌ای که در مسیر به‌روز رسانی مستمر قرار دارند و همچنین استراتژی‌های صحیحی که در سال‌های گذشته انتخاب شده بودند، حاصل گردید. با هدف پایداری مستمر، همکاران سیستم نه تنها مسیر موفقیت‌های سه دهه گذشته را ادامه داده بلکه با نگاه مثبت به آینده، استراتژی‌های اثربخشی را برای توسعه کسب‌و‌کار خود، تدارک دیده است.

ادامه …

تماس با امور سهام

تلفن: ۸۴۳۷۲۲۲۲-۰۲۱

ایمیل: stock@systemgroup.net

نشانی واحد امور سهام:  خیابان ولی‌عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۸، دفتر مرکزی شرکت همکاران سیستم


ترکیب سهام‌داران

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آینده‌نگر دانا (۶۱.6درصد)
سایر سهام‌داران ( ۳۸.4 درصد)

اطلاعات همکاران سیستم، ارائه‌شده به سازمان بورس اوراق بهادار و آخرین اطلاعات معاملات سهام همکاران سیستم را می‌توانید از لینک‌های زیر مشاهده کنید:

شبکه کدال (صورت‌های‌ مالی‌ و اطلاعیه‌ها)

سایت TSETMC (آخرین قیمت سهام و پیشینه)